OFICJALNIE: Dinamo Zagrzeb przetestowało dwóch Polaków

OFICJALNIE: Dinamo Zagrzeb przetestowało dwóch Polaków fot. Jan-Niklas Kö | Pixabay
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kamil Burzec

Arkadiusz Pyrka i Jakub Kotko byli sprawdzani przez Dinamo Zagrzeb.

W ostatnich dniach dwóch zawodników z Polski, a więc Arkadiusz Pyrka oraz Jakub Kotko, zostało zaproszonych na tygodniowe testy piłkarskie w Dinamie Zagrzeb.

Szczegóły, w tym to jak wypadli, nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Pierwszy z zawodników występuje na co dzień w Zniczu Pruszków. W trwającym sezonie pomocnik rozegrał 13 meczów i strzelił w nich jednego gola.

Jeśli chodzi o drugiego z testowanych piłkarzy, to jest on obrońcą, który reprezentuje barwy Polonii Warszawa.

Trenerem Dinama Zagrzeb jest doskonale znany z pracy w Polsce, były szkoleniowiec Lecha Poznań, Nenad Bjelica.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy