OFICJALNIE: Dinamo Zagrzeb przetestowało dwóch Polaków

OFICJALNIE: Dinamo Zagrzeb przetestowało dwóch Polaków fot. Jan-Niklas Kö | Pixabay
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kamil Burzec

Arkadiusz Pyrka i Jakub Kotko byli sprawdzani przez Dinamo Zagrzeb.

W ostatnich dniach dwóch zawodników z Polski, a więc Arkadiusz Pyrka oraz Jakub Kotko, zostało zaproszonych na tygodniowe testy piłkarskie w Dinamie Zagrzeb.

Szczegóły, w tym to jak wypadli, nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Pierwszy z zawodników występuje na co dzień w Zniczu Pruszków. W trwającym sezonie pomocnik rozegrał 13 meczów i strzelił w nich jednego gola.

Jeśli chodzi o drugiego z testowanych piłkarzy, to jest on obrońcą, który reprezentuje barwy Polonii Warszawa.

Trenerem Dinama Zagrzeb jest doskonale znany z pracy w Polsce, były szkoleniowiec Lecha Poznań, Nenad Bjelica.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy