OFICJALNIE: Domenico Criscito wznowił karierę. Wielki powrót

OFICJALNIE: Domenico Criscito wznowił karierę. Wielki powrót fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Genoa

Domenico Criscito, były kapitan Genoi, wraca do klubu. To równoznaczne z decyzją o wznowieniu kariery.

Kiedy przed zakończeniem poprzedniego sezonu Toronto FC zgłosiło się po Lorenzo Insigne, korzystając z pobytu na Półwyspie Apenińskim, rozpoczęło negocjacje w sprawie angażu doświadczonego obrońcy.

Lewy bądź środkowy obrońca, którego umowa z Genoą dobiegała końca, zgodził się na wyjazd do Kanady.

Na boiskach Major League Soccer 35-latka oglądaliśmy 16 razy, po czym ukazał się komunikat mówiący o tym, że zawodnik nie tylko odchodzi z klubu, ale też kończy karierę.

Nie trzeba było długo czekać, aby Domenico Criscito zmienił plany i tym samym postanowił odwiesić korki z kołków.

Genoa poinformowała, że defensor drugiego stycznia 2023 roku formalnie dołączy ponownie do drużyny i będzie przywdziewał trykot z numerem 4.

„Rossoblu” obecnie występują w Serie B, ale dla 26-krotnego reprezentanta Włoch nie jest to pierwszyzna. Przed laty rywalizował on już na tym szczeblu właśnie w barwach ekipy z Ligurii, a jego łączny bilans to 37 meczów oraz cztery gole.

Criscito na swoim koncie ma dwa mistrzostwa kraju. Oba wywalczył jako piłkarz Zenitu Sankt Petersburg.

Po spadku do drugiej ligi Genoa radzi sobie całkiem nieźle. W tej chwili zajmuje bowiem trzecie miejsce. Przyjazd obrońcy z 274 występami na koncie może tylko jej pomóc w rychłym powrocie do piłkarskiej elity.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy