OFICJALNIE: Domowa koszulka Liverpoolu na nowy sezon [WIDEO]

OFICJALNIE: Domowa koszulka Liverpoolu na nowy sezon [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Liverpool

Liverpool przedstawił swoją domową koszulkę przygotowaną na sezon 2020/2021.

Firma Nike przygotowała swój pierwszy projekt domowego trykotu „The Reds” od momentu nawiązania współpracy z angielskim zespołem po tym, jak ten zdecydował się nie przedłużać wygasającej umowy z New Balance.

Ekipa z Anfield będzie na własnym terenie występować w tradycyjnych czerwonych barwach, które zostały wzbogacone o białe i turkusowe wstawki. Takowe paski w tych kolorach znajdują się na końcach rękawów, przy szyi oraz z boku koszulki.

Logo sponsora i producenta strojów, herb drużyny, numery oraz nazwiska piłkarzy będę białe.

Ponadto z tyłu koszulki pod kołnierzykiem znajdzie się grafika upamiętniająca 96 ofiar tragedii na Hillsborough, która miała miejsce w 1989 roku.

Liverpool poinformował także, że ich bramkarze będą w domowych meczach występować w czarnych barwach.

Domowy strój Liverpoolu na sezon 2020/2021


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy