OFICJALNIE: Domowy strój Atlético Madryt na nowy sezon [WIDEO]

OFICJALNIE: Domowy strój Atlético Madryt na nowy sezon [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Atlético Madryt

Atlético Madryt przedstawiło swój domowy strój przygotowaną na sezon 2020/2021.

Na trykocie przygotowanym przez firmę Nike znajdą się tradycyjne czerwono-białe pasy. Tym razem nie będą one jednak proste, ponieważ postanowiono umieścić je na koszulce z efektem pociągnięcia pędzlem.

Ponadto znajdą się one nie tylko w centralnej części przodu stroju, ale także na rękawkach i z tyłu pod numerem.

Całość koszulki została wykończona kolorem granatowym, w którym zaprojektowano kołnierzyk, pasek po boku oraz loga sponsorów. W tym samym kolorze będą także spodenki. W tym aspekcie nic nie uległo zmianie w porównaniu do stroju, w którym występuje klub w trwających rozgrywkach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy