OFICJALNIE: Domowy strój Borussii Dortmund na sezon 2022/2023. Powrót do przeszłości [WIDEO]

OFICJALNIE: Domowy strój Borussii Dortmund na sezon 2022/2023. Powrót do przeszłości [WIDEO] fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Borussia Dortmund

Borussia Dortmund zaprezentowała domowy komplet stroju na nadchodzące rozgrywki.

W sezonie 2012/2013, a więc ostatnim z Robertem Lewandowskim w składzie, ekipa z Signal Iduna Park dotarła do finału Ligi Mistrzów. Zawodnicy BVB grali wtedy w koszulkach z charakterystycznymi dość szerokimi pionowymi pasami.

Od przyszłej kampanii zespół będzie występował w bardzo podobnych trykotach. Główna różnica jest taka, że odstępy między górnymi i dolnymi pasami są większe. Resztę dopełniają czarne spodenki oraz żółte getry.

Borussia Dortmund stoi u progu dużych zmian kadrowych. Jej szeregi opuszczają Erling Braut Haaland czy Axel Witsel, a po potwierdzeniu trzech transferów, niebawem możemy oczekiwać następnych.

Podopieczni Marco Rose zakończą rozgrywki ligowe jako wicemistrzowie Niemiec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy