OFICJALNIE: Doświadczony obrońca na dłużej w Zagłębiu

OFICJALNIE: Doświadczony obrońca na dłużej w Zagłębiu
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Zagłębie Lubin

Aleksandar Todorovski podpisał nową umowę z Zagłębiem Lubin.

Macedończyk porozumiał się z włodarzami „Miedziowych” i przedłużył swój pobyt w ekipie z województwa dolnośląskiego go końca obecnego sezonu. Poprzedni kontrakt zawodnika wygasał wraz z początkiem stycznia.

- Zdecydowaliśmy się na przedłużenie kontraktu z Aleksandarem, bo liczymy na jego doświadczenie w rundzie wiosennej. Już nie raz pokazał, że w trudnych momentach można na nim polegać. Jesteśmy pewni, że swoimi umiejętnościami wzmocni rywalizację na prawej stronie obrony - powiedział Robert Sadowski, prezes klubu.

- Bardzo się cieszę, że mogę dalej reprezentować barwy Zagłębia. Świetnie czuję się w Lubinie, moja rodzina również. Teraz mogę się skupić na ciężkiej pracy i przygotowaniu do rundy wiosennej. Tak, żeby jak najmocniej pomóc drużynie w walce o najwyższe cele w tym sezonie - dodał 33-letni defensor.

Todorovski zasilił szeregi „Miedziowych” w styczniu 2015 roku. W rundzie jesiennej nie mógł liczyć na regularną grę w barwach ekipy z województwa dolnośląskiego i w efekcie wystąpił w zaledwie ośmiu spotkaniach Zagłębia.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Simović do Ekstraklasy?! Simović do Ekstraklasy?! Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy