OFICJALNIE: Duży transfer Betisu

OFICJALNIE: Duży transfer Betisu fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Betis

Ryad Boudebouz został nowym zawodnikiem Betisu.

25-krotny reprezentant Algierii, który do tej pory występował w Montpellier, związał się z nowym klubem umową do 30 czerwca 2021 roku.


Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami francuskich mediów, Betis zapłacił za niego siedem milionów euro. Dla klubu z Andaluzji to jedna z największych transakcji w historii. Oprócz tego, Montpellier prawdopodobnie zapewniło sobie 20 procent zysku z następnego transferu 27-latka oraz bonusy o wartości miliona euro.


Dla Boudebouza będzie to pierwszy klub spoza Francji. Do samego Montpellier trafił on w 2015 roku z Bastii. Od tamtej pory rozegrał w sumie 73 oficjalne spotkania. Jeśli chodzi o ostatni sezon, niezwykle uniwersalny pomocnik, który może grać również na obu skrzydłach, zaliczył 11 trafień i dziewięć asyst w 33 meczach Ligue 1.


Większość mediów widzi w wychowanku Sochaux następcę Daniego Ceballosa. Gwiazda niedawnych Młodzieżowych Mistrzostw Europy opuściła kilka tygodni temu Betis na rzecz Realu Madryt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy