Oficjalnie: Dwa transfery Alavés
2016-08-07 01:09:50; Aktualizacja: 9 lat temu
Theo Hernández i Aleksandar Pantić zostali nowymi zawodnikami Deportivo Alavés.
Obaj piłkarze najbliższy sezon spędzą na Estadio Mendizorrotza na zasadzie wypożyczenia. Francuz trafił do beniaminka Primera División z Atlético Madryt, z kolei Serb z Villarrealu.
18-letni Hernández dotąd nie zdołał jeszcze zadebiutować w pierwszej drużynie "Rojiblancos". Dotychczas występował jedynie w rezerwach stołecznego klubu, w minionym sezonie zagrał w dziesięciu spotkaniach Tercera División.
Starszy o sześć lat Pantić jest już o wiele bardziej doświadczonym graczem. Środkowy obrońca do Villarrealu trafił latem 2013 roku, ale nie będzie to już jego pierwsze wypożyczenie. Rok temu w taki sposób trafił do Eibaru, a rok wcześniej do Córdoby.Popularne
Chociaż nie zostało to potwierdzone, w obu tych przypadkach Deportivo Alavés raczej nie zapewniło sobie prawa wykupu.










![Złoty But: Erling Braut Haaland i Kylian Mbappé idą łeb w łeb [TOP 15]](img/photos/97420/170x113/rodri-haaland.jpg)
![Kontrowersja z udziałem Jana Bednarka. Ten gol powinien zostać uznany? [WIDEO]](img/photos/112284/170x113/bednarek.jpg)






![Złoty But: Erling Braut Haaland i Kylian Mbappé idą łeb w łeb [TOP 15]](img/photos/97420/90x60/rodri-haaland.jpg)
![Kontrowersja z udziałem Jana Bednarka. Ten gol powinien zostać uznany? [WIDEO]](img/photos/112284/90x60/bednarek.jpg)






![Niespodziewany bohater klasyku. Krytykowany zawodnik na ratunek Legii Warszawa [WIDEO]](img/photos/112281/170x113/ermal-krasniqi.jpg)



