Oficjalnie: Dwóch zawodników opuszcza Inter

Oficjalnie: Dwóch zawodników opuszcza Inter
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Inter

Juan Pablo Carrizo oraz Rodrigo Palacio odchodzą z Interu.

Umowy obu zawodników „Nerazzurrich” wygasają 30 czerwca i klub z Mediolanu potwierdził, że już na pewno nie zostaną one przedłużone.


Palacio trafił do Interu latem 2012 roku, przenosząc się do niego z Genoi. Od tamtej pory rozegrał w koszulce mediolańskiej drużyny w sumie 168 spotkań, w których strzelił 58 goli i zanotował 31 asyst. Jeśli chodzi o ten sezon, jego całkowity bilans to 19 meczów, dwa trafienia i trzy podania otwierające drogę do bramki kolegom z drużyny.


Carrizo na stałe przeniósł się do Mediolanu rok po transferze Palacio. Przez wcześniejsze sześć miesięcy bramkarz przebywał jednak w Interze na zasadzie wypożyczenia z Lazio. W sumie rozegrał on w barwach „Nerazzurrich” 26 meczów, w których dziewięciokrotnie zachował czyste konto.


Inter przekazał oczywiście obu zawodnikom najlepsze życzenia związane z dalszą karierą. Póki co, nie wiadomo, na jakie kroki się oni zdecydują. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy