Oficjalnie: Dwóch zawodników opuszcza Inter

Oficjalnie: Dwóch zawodników opuszcza Inter fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Inter

Juan Pablo Carrizo oraz Rodrigo Palacio odchodzą z Interu.

Umowy obu zawodników „Nerazzurrich” wygasają 30 czerwca i klub z Mediolanu potwierdził, że już na pewno nie zostaną one przedłużone.


Palacio trafił do Interu latem 2012 roku, przenosząc się do niego z Genoi. Od tamtej pory rozegrał w koszulce mediolańskiej drużyny w sumie 168 spotkań, w których strzelił 58 goli i zanotował 31 asyst. Jeśli chodzi o ten sezon, jego całkowity bilans to 19 meczów, dwa trafienia i trzy podania otwierające drogę do bramki kolegom z drużyny.


Carrizo na stałe przeniósł się do Mediolanu rok po transferze Palacio. Przez wcześniejsze sześć miesięcy bramkarz przebywał jednak w Interze na zasadzie wypożyczenia z Lazio. W sumie rozegrał on w barwach „Nerazzurrich” 26 meczów, w których dziewięciokrotnie zachował czyste konto.


Inter przekazał oczywiście obu zawodnikom najlepsze życzenia związane z dalszą karierą. Póki co, nie wiadomo, na jakie kroki się oni zdecydują. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy