OFICJALNIE: Ebrima Colley w Hellasie Verona

OFICJALNIE: Ebrima Colley w Hellasie Verona
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hellas Werona

Hellas Verona poinformował o pozyskaniu Ebrimy Colleya.

Ekipa z Werony poszukiwała zawodnika, który wzmocni rywalizację na skrzydle. Wybór padł na Ebrimę Colleya.

20-latek nie miał zbyt wielu szans na to, by występować regularnie w Atalancie Bergamo, dlatego też zdecydował się na zmianę miejsca.

Hellas postanowił go wypożyczyć. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Ponadto znalazła się w niej opcja wykupu po wspomnianym okresie.

Colley rozegrał w poprzednim sezonie pięć spotkań na poziomie Serie A. W tym czasie zdołał zanotować jedną asystę.

Ma on też na swoim koncie pięć występów w dorosłej kadrze Gambii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Szwecji Ibrahimović spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Szwecji Liverpool rozpoczął negocjacje z piłkarzem Ajaksu Liverpool rozpoczął negocjacje z piłkarzem Ajaksu Lineker: Maradona? Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek tak radził sobie z piłką Lineker: Maradona? Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek tak radził sobie z piłką Bielsa: Klich może grać w najlepszych klubach świata. U mnie początkowo miał być środkowym obrońcą... Bielsa: Klich może grać w najlepszych klubach świata. U mnie początkowo miał być środkowym obrońcą... Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy