OFICJALNIE: Edison Flores w DC United

OFICJALNIE: Edison Flores w DC United
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: DC United

DC United pozyskało Edisona Floresa.

Okienko transferowe w Major League Soccer rozkręca się na dobre. W ostatnich dniach o pozyskaniu nowego zawodnika poinformowało DC United.

Do wspomnianej ekipy dołączył Edison Flores. Przeprowadza się on tam z ekipy Monarcas Morelia na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 31 grudnia 2024 roku.

Jeśli chodzi o kwotę transakcji, to ta wyniosła blisko cztery i pół miliona euro.

Skrzydłowy rozegrał w obecnym sezonie łącznie 21 meczów. Strzelił w nich siedem bramek. Do tego dorzucił cztery asysty.

Ekipa DC United zainauguruje nowy sezon 29 lutego. Wówczas to zmierzy się z Colorado Rapids.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy