OFICJALNIE: Egzon Kryeziu w Lechii Gdańsk

OFICJALNIE: Egzon Kryeziu w Lechii Gdańsk fot. Lechia Gdańsk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lechia Gdańsk

Egzon Kryeziu został piłkarzem Lechii Gdańsk.

19-letni słoweński pomocnik podpisał z klubem z Trójmiasta umowę ważną do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.

Kryeziu trafił do Lechii z rodzimego NK Triglav Kranj. W jego pierwszym zespole zdążył rozegrać 68 spotkań (pięć bramek i dwie asysty). Jeśli chodzi o obecny sezon słoweńskiej ekstraklasy, wybiegał na jej murawy 20 razy, notując dwa trafienia i jedno ostatnie podanie. Jego ekipa zajmuje siódme miejsce w tabeli.

Pomocnik jest reprezentantem Słowenii do lat 21. Wcześniej występował również w kadrach niższych kategorii wiekowych.

To już kolejny transfer potwierdzony przez Lechię w ostatnich dniach. Nieco wcześniej szeregi zespołu z Gdańska, który zajmuje siódme miejsce w tabeli Ekstraklasy, zasilili Łukasz Zwoliński, Zé Gomes oraz Omran Haydary.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy