OFICJALNIE: Ejuke w CSKA Moskwa

OFICJALNIE: Ejuke w CSKA Moskwa
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: CSKA Moskwa

CSKA Moskwa sfinalizowało transfer Chidery Ejuke.

22-letni Nigeryjczyk przez ostatni sezon grał w Heerenveen, gdzie w 29 występach strzelił 10 goli, a przy następnych sześciu asystował. Dobra gra nominalnego lewoskrzydłowego zaowocowała teraz przenosinami do Rosji, a konkretnie do CSKA Moskwa.

„Konie”, które na finiszu poprzednich rozgrywek zajęły czwarte miejsce w ligowej tabeli, a obecnie plasują się na dziewiątej pozycji, na transfer wyłożyły 11,5 miliona euro. Oznacza to, że „Duma Fryzji” zaledwie rok po sprowadzeniu gracza za dwa miliony euro, notuje jedną z największych sprzedaży w swojej historii. Więcej zainkasowano bowiem tylko za Miralema Sulejmaniego oraz Afonso Alvesa.

Chidera Ejuke z nowym klubem podpisał umowę do 30 czerwca 2024 roku i będzie w nim występował z numerem 11. Dodajmy, że moskwianie jesienią zagrają w fazie grupowej Ligi Europy.

Dla CSKA Moskwa to już piąte wzmocnienie, a wcześniej potwierdzono angaże m.in. Adolfo Gaicha czy Bruno Fuchsa.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy