OFICJALNIE: Emre Mor w Olympiakosie

OFICJALNIE: Emre Mor w Olympiakosie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Olympiakos

Olympiakos poinformował o pozyskaniu Emre Mora.

Turek przez pierwszą część sezonu występował w Galatasaray, gdzie zgromadził w sumie 17 występów, lecz nie udało mu się zaznaczyć obecności golem tudzież asystą. Mając to na uwadze, stambułczycy nie byli do końca zadowoleni z jego postawy i tym samym nie robili większych problemów z wcześniejszym powrotem gracza do Celty.

22-latek został odesłany do Galicji tak naprawdę tylko po to, aby Hiszpanie mogli sfinalizować jego przeprowadzkę do Grecji. W efekcie wszechstronny zawodnik, który może zająć każdą pozycję w ofensywie, lecz najchętniej grywa na prawym skrzydle, został wypożyczony do Olympiakosu. Za krótkoterminowe przeniesienie zapłacono 410 tysięcy euro, a ponadto w umowie zawarto opcję transferu definitywnego, która po spełnieniu kilku celów może przerodzić się w obowiązek kupna.

W nowym zespole będzie on miał za zadanie wypełnić lukę po sprzedanym do Wolverhampton Wanderers Danielu Podence. Zadania to niełatwe, niemniej Emre Mor z pewnością ma papiery na wielkie granie. To 15-krotny reprezentant Turcji, który do „Los Celestes” dołączył za 13 milionów euro.

Pamiętajmy również, że wcześniej barwy „Legendy” zasilił Cafú, który nie tak dawno grał w Legii Warszawa.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie” Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy