OFICJALNIE: Etatowy reprezentant Gruzji w Fatihu Karagümrük

OFICJALNIE: Etatowy reprezentant Gruzji w Fatihu Karagümrük fot. mehmetcan / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük potwierdził angaż nowego skrzydłowego. Z Hataysporu, który nie kontynuuje zmagań na tureckich boiskach, przybył Saba Lobżanidze.

Trzęsienie ziemi wywróciło świat wielu osób w Turcji do góry nogami. Śmierć pod gruzami poniósł Christian Atsu, którego klubu już wcześniej zdecydował się na wycofanie z rozgrywek.

Aby nie tracić kilku miesięcy, niektórzy piłkarze postanowili szukać możliwości kontynuowania występów.

Jednym z nich jest Saba Lobżanidze, 28-letni skrzydłowy, który radzi sobie po lewej oraz prawej stronie boiska. W razie konieczności odnajdzie się także na pozycji ofensywnego pomocnika.

Wszechstronność oraz niezła forma przemówiły do władz Fatihu Karagümrük.

Dziewiąta siła Süper Lig pozyskała zawodnika na mocy wypożyczenia. Porozumienie między klubami wygasa 30 czerwca.

Lobżanidze jest 30-krotnym reprezentantem Gruzji, który cały czas otrzymuje powołania do kadry narodowej. Doświadczenie reprezentacyjne to z pewnością dodatkowy atut tego gracza.

W tym sezonie wybiegał on na boiska 21 razy, zanotował trafienie i zapisał na swoim koncie cztery asysty. Łącznie w tureckiej ekstraklasie uzbierał już 110 występów, na co składa się także pobyt w MKE Ankaragücü.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy