OFICJALNIE: Evangelou w Górniku Zabrze

OFICJALNIE: Evangelou w Górniku Zabrze
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Górnik Zabrze

Górnik Zabrze poinformował o pozyskaniu Stefanosa Evangelou.

Po tym, jak na transfer do Heerenveen zdecydował się Paweł Bochniewicz, władze Górnika Zabrze rozglądały się za jego następcą.

Poszukiwania zostały zakończone sukcesem, ponieważ na kilka godzin przed zakończeniem okna transferowego drużynę przez Marcina Brosza wzmocnił Stefanos Evangelou.

22-latek przenosi się do Zabrza z Olympiakosu na zasadzie transferu definitywnego. Polacy nie zapłacą jednak za niego ani złotówki.

Z nowym klubem podpisał on kontrakt do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwa sezony.

- Chcemy go rozwijać. Stefanos jest piłkarzem, który ma dodatkowo podnieść rywalizację w bloku defensywnym Górnika i wierzymy, że w perspektywie czasu będzie silnym punktem naszej jedenastki — powiedział dyrektor sportowy, Artur Płatek.

Reprezentant Grecji do lat 21 spędził poprzedni sezon na wypożyczeniu Panioniosie. Tam zanotował 19 występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy