OFICJALNIE: Favilli w Hellasie. Teraz czas na transfer Stępińskiego

OFICJALNIE: Favilli w Hellasie. Teraz czas na transfer Stępińskiego
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hellas Werona

Andrea Favilli został zaprezentowany jako nowy nabytek Hellasu Verona.

Kilka dni temu włoskie media informowały o tym, że barwy planuje zmienić Mariusz Stępiński. Polak rzekomo ma przenieść się do Genoi, z kolei w odwrotnym kierunku powinien powędrować Andrea Favilli.

Druga część tego planu została zrealizowana w piątek. Włoch został bowiem wypożyczony do Hellasu Verona.

Umowa zawarta między podmiotami powinna obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Warto podkreślić, że znalazła się w niej opcja umożliwiająca wykup napastnika po wspomnianym okresie.

Na transfer Polaka trzeba będzie natomiast jeszcze trochę zaczekać.

Favilli to wychowanek Livorno. W swojej karierze był też związany z Ascoli, Juventusem i ostatnie ze wspomnianą Genoą.

W poprzednim sezonie rozegrał łącznie 28 meczów. W tym czasie strzelił jedną bramkę i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy