OFICJALNIE: FC Barcelona zaprezentowała wyjazdowy komplet strojów na sezon 2022/2023 [FOTO]

OFICJALNIE: FC Barcelona zaprezentowała wyjazdowy komplet strojów na sezon 2022/2023 [FOTO] fot. Oksana Bystritskaya / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Barcelona

FC Barcelona zaprezentowała drugi komplet koszulek na sezon 2022/2023.

„Duma Katalonii” pokazała światu domowy komplet strojów na nadchodzące rozgrywki w pierwszych dniach czerwca. A teraz w ostatnich dniach tego samego miesiąca ujawniła wygląd trykotów wyjazdowych.

Motywem przewodnim drugich koszulek ekipy z Camp Nou jest upamiętnienie trzydziestej rocznicy odbycia się Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie. Z tego też powodu cały strój jest w złotym odcieniu nawiązującym do najcenniejszego medalu.

Ponadto na rękawach i getrach znajdują się paski w barwach herbu olimpijskiego składającego się z pięciu kółek symbolizujących różne kontynenty - niebieski, żółty, czarny, zielony oraz czerwony.

„Duma Katalonii” zadbała także o lokalne aspekty. Dlatego na koszulce możemy dostrzec zarys mapy miasta.

***

DRUGI KOMPLET STROJÓW BARCELONY NA SEZON 2022/2023

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy