Oficjalnie: Fedato w Sampdorii
2014-01-31 23:52:54; Aktualizacja: 12 lat temu
Francesco Fedato z Calcio Catania resztę sezonu spędzi na wypożyczeniu do UC Sampdoria.
Swoją karierę napastnik zaczynał w Venezii, dla której strzelił jedną bramkę w czterech występach.
Zdecydowanie lepszy okres spędził w Lucchese, zespole występującym w Eccellenza Tuscany, lidze regionu Toskania. W 17 występach gracz zdobył jedenaście bramek.
Z zaświatów do profesjonalnej piłki Fedato udało się wrócić w 2012 roku, kiedy to zasilił szeregi Bari. Przez dwa lata występów w tym klubie pojawił się na boisku 32 razy, a bramkarze rywali musieli wyciągać piłkę z siatki po jego strzałach siedmiokrotnie. Popularne
Obecnie karta zawodnika spoczywa w rękach dwóch klubów - Bari i Catanii.

![Transfery - Relacja na żywo z ostatniego dnia okna transferowego [DEADLINE DAY - Zima 2026]](img/photos/115155/170x113/deadline-02022026.jpg)









![Czwarty test dla Michaela Carricka. Składy na mecz Manchester United - Tottenham [OFICJALNIE]](img/photos/84892/170x113/manchester-united-tottenham.jpg)







![Czwarty test dla Michaela Carricka. Składy na mecz Manchester United - Tottenham [OFICJALNIE]](img/photos/84892/90x60/manchester-united-tottenham.jpg)









