Oficjalnie: Felipe Gutiérrez w Betisie
2016-07-07 17:54:19; Aktualizacja: 9 lat temu
Felipe Alejandro Gutiérrez Leiva został nowym zawodnikiem Betisu.
25-krotny reprezentant Chile ustalił warunki indywidualnego kontrakt z hiszpańskim klubem i związał się z nim czteroletnią umową. Według nieoficjalnych informacji, Twente na sprzedaży swojego piłkarza zarobiło 3,5 miliona euro.
Felipe Gutiérrez od lipca 2012 roku był związany z holenderskim zespołem, do którego trafił z CD Universidad Católica. Środkowy pomocnik w czasie swojego pobytu w drużynie z Eredivisie rozegrał dla niej 108 spotkań i strzelił w nich dziesięć bramek oraz zanotował osiem asyst.
Warto również dodać, że 25-latek półtora miesiąca temu przeszedł zabieg artroskopii kolana i z tego powodu nie pojechał z reprezentacją na Copa América Centenario. Mimo to włodarze Betisu zdecydowali się ściągnąć do siebie zawodnika, który do pełnych treningów ma wrócić za 6-8 tygodni.Popularne



![Transfery - Relacja na żywo z ostatniego dnia okna transferowego [DEADLINE DAY - Zima 2026]](img/photos/115155/170x113/deadline-02022026.jpg)







![Czwarty test dla Michaela Carricka. Składy na mecz Manchester United - Tottenham [OFICJALNIE]](img/photos/84892/170x113/manchester-united-tottenham.jpg)







![Bramkarz opuszcza Lecha Poznań! Zaskakujący kierunek [OFICJALNIE]](img/photos/115490/90x60/krzysztof-bakowski.jpg)



![Ekstraklasa: Składy na Arka Gdynia - Legia Warszawa. Pojedynek ucznia z mistrzem [OFICJALNIE]](img/photos/115469/90x60/arka-gdynia-legia-warszawa.jpg)


![Bramkarz opuszcza Lecha Poznań! Zaskakujący kierunek [OFICJALNIE]](img/photos/115490/170x113/krzysztof-bakowski.jpg)

![Ekstraklasa: Składy na Arka Gdynia - Legia Warszawa. Pojedynek ucznia z mistrzem [OFICJALNIE]](img/photos/115469/170x113/arka-gdynia-legia-warszawa.jpg)



