Oficjalnie: Ferreyra w Newcastle

Oficjalnie: Ferreyra w Newcastle
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Newcastle United

Argentyńczyk Facundo Ferreyra przeniósł się z Szachtara Donieck do Newcastle.

23-latek został wypożyczony na rok z opcją wykupu i dołączył już do swoich nowych kolegów, którzy aktualnie są w Niemczech na pucharze towarzyskim zorganizowanym przez Schalke 04.

Ferreyra zawodnikiem Szachtara jest od roku, z którego chciał odejść z powodu konfliktów politycznych na wschodniej Ukrainie. W ostatnim sezonie dla klubu z Doniecka strzelił sześć bramek w europejskich pucharach.

- Bardzo się cieszę z transferu do Newcastle. Lubię Premier League i gdy usłyszałem o możliwości przenosin tutaj, nie wahałem się ani chwili. Rozmawiałem z Fabricio Coloccinim, który opowiedział o klubie. Nie musiałem dłużej się zastanawiać - stwierdził argentyński napastnik.

Według plotek, "Sroki" sięgnęły właśnie po Ferreyrę po tym, jak nie udało im się sprowadzić po raz drugi na St.James' Park Loïca Rémy'ego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy