OFICJALNIE: Fiodor Smołow zagra w LaLidze

OFICJALNIE: Fiodor Smołow zagra w LaLidze
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Celta Vigo

Celta poinformowała opinię publiczną o pozyskaniu Fiodora Smołowa.

Wielokrotny reprezentant Rosji od dłuższego czasu nosił się z zamiarem zmiany klubowych barw. Swego dopiął dopiero tej zimy. Na mocy porozumienia z ostatnich godzin jego nowym klubem będzie bowiem Celta Vigo.

Napastnik przeprowadza się do tego zespołu na zasadzie wypożyczenia z Lokomotiwu Moskwa. Obie strony doszły do konsensusu i potrwa ono do 30 czerwca 2020 roku. W umowie nie znalazł się natomiast zapis mówiący o pierwokupie.

29-latek jest związany ze stołecznym klubem od lata 2018 roku. Jeśli chodzi natomiast o ten sezon, rozegrał w nim łącznie 19 meczów. Strzelił cztery gole oraz zanotował taką samą liczbę asyst.

Celta to obecnie osiemnasta siła La Liga.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy