Oficjalnie: Forssell wraca do gry

Oficjalnie: Forssell wraca do gry fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: HJK Helsinki

Mikael Forssell zasilił szeregi HJK Helsinki.

Były reprezentant Finlandii po raz trzeci w karierze będzie występował w ekipie z Sonera Stadium, w której rozpoczynał swoją przygodę z seniorską piłką. Doświadczony napastnik po przejściu testów medycznych związał się z klubem z Helsinek do końca obecnego roku kalendarzowego.

- Ten czas może być dla mnie fantastyczny, bo chce zdobyć z zespołem mistrzostwo. Mika Lehkosuo od dawna namawiał mnie na powrót. Ostatecznie przyjąłem jego propozycję i chcę odpłacić się za to zaufanie - powiedział 34-latek.

Przypominamy, że Forssell w przeszłości reprezentował barwy takich drużyn jak Chelsea, Crystal Palace, Borussia Mönchengladbach, Birmingham City, Hannover 96, Leeds United oraz VfL Bochum.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thiago Silva odejdzie z Chelsea. Decyzja zapadła Thiago Silva odejdzie z Chelsea. Decyzja zapadła Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy