Oficjalnie: Gebre Selassie w Bremie

Oficjalnie: Gebre Selassie w Bremie fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Werder Brema

Reprezentant Czech – Theodor Gebre Selassie – tuż po odpadnięciu z Mistrzostw Europy 2012 ze swoją drużyną narodową podpisał kontrakt z ekipą z Bundesligi, Werderem Brema.

Dwudziestopięciolatek, były zawodnik Slovana Liberec, który podczas obecnego turnieju Euro 2012 był jedną z wyróżniających się postaci w swojej reprezentacji, przeniósł się z ligi czeskiej do Bundesligi. Z ekipą z Bremy podpisał 4-letni kontrakt.

- Jesteśmy zaszczyceni, że możemy ogłosić transfer Gebre Selassiego. Miał on wiele ofert od innych drużyn, jednak postanowił dołączyć do nas, do Bremy. Jest bardzo utalentowanym prawym obrońcą, który potwierdził swoje wysokie umiejętności na obecnych Mistrzostwach Europy – powiedział tuż po zakontraktowaniu reprezentanta Czech, trener Werderu, Thomas Schaaf.

- Decyzja o dołączeniu do drużyny z Bremy jest bardzo dobrym posunięciem.Klub ma bardzo dużą tradycję i dobrych zawodników w swoich szeregach. Chciałbym się rozwinąć i kontynuować tutaj moją karierę – skomentował nowy zawodnik Werderu - Gebre Selassie.

Theodor, dla Slovana Liberec, rozegra 80 sptokań, strzelając 5 bramek. W reprezentacji Czech wystąpił 14 razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024 Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy