OFICJALNIE: Gervinho ruszył na podbój następnej ligi w Europie

OFICJALNIE: Gervinho ruszył na podbój następnej ligi w Europie fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Trabzonspor | Aris

Gervinho odszedł z Trabzonsporu i wzmocnił grecki Aris FC.

Piłkarz, którego możemy pamiętać z występów w Lille, Arsenalu czy Romie, po dwuletnim pobycie w Chinach powrócił do Europy.

Od stycznia 2018 roku bronił on barw Parmy (przez trzy i pół roku) oraz Trabzonsporu. Teraz ponownie zmienia ligę.

Autor dwóch goli i asysty w 13 występach pod koniec października zeszłego roku zerwał więzadło krzyżowe w kolanie. Dziś, gdy doszedł już do pełnej sprawności, wzmacnia Aris.

35-letni Gervinho podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku.

Ekipa z Salonik to trzecia siła greckiej ekstraklasy. Klub ma przed sobą dwumecz w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy i niewykluczone, że sztab szkoleniowy będzie mógł w nim skorzystać z usług doświadczonego skrzydłowego.

Dla 88-krotnego reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej to już szósta liga w Europie. Poprzednio grał w Belgii, Francji, Anglii, Włoszech oraz Turcji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy