OFICJALNIE: Gervinho ruszył na podbój następnej ligi w Europie

OFICJALNIE: Gervinho ruszył na podbój następnej ligi w Europie fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Trabzonspor | Aris

Gervinho odszedł z Trabzonsporu i wzmocnił grecki Aris FC.

Piłkarz, którego możemy pamiętać z występów w Lille, Arsenalu czy Romie, po dwuletnim pobycie w Chinach powrócił do Europy.

Od stycznia 2018 roku bronił on barw Parmy (przez trzy i pół roku) oraz Trabzonsporu. Teraz ponownie zmienia ligę.

Autor dwóch goli i asysty w 13 występach pod koniec października zeszłego roku zerwał więzadło krzyżowe w kolanie. Dziś, gdy doszedł już do pełnej sprawności, wzmacnia Aris.

35-letni Gervinho podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku.

Ekipa z Salonik to trzecia siła greckiej ekstraklasy. Klub ma przed sobą dwumecz w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy i niewykluczone, że sztab szkoleniowy będzie mógł w nim skorzystać z usług doświadczonego skrzydłowego.

Dla 88-krotnego reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej to już szósta liga w Europie. Poprzednio grał w Belgii, Francji, Anglii, Włoszech oraz Turcji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy