OFICJALNIE: Gießelmann w Unionie Berlin

OFICJALNIE: Gießelmann w Unionie Berlin
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Union Berlin

Union Berlin poinformował o pozyskaniu Niko Gießelmanna.

Po spadku Fortuny Düsseldorf na zaplecze Bundesligi jasne stało się, że niektórzy piłkarze tej drużyny zdecydują się na transfer. Do tej grupy zalicza się Niko Gießelmann.

28-latek przenosi się do Unionu Berlin na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie zostały podane do wiadomości publicznej.

- Wracam do Bundesligi szybciej, niż się spodziewałem i nie mogę doczekać się, aż ponownie w niej wystąpię. Spadek był dla mnie bolesny, ale teraz chcę udowodnić w nowej drużynie, że zasługuję na to, by grać na najwyższym szczeblu rozgrywkowym — powiedział.

Lewy obrońca rozegrał w niedawno zakończonym sezonie 28 meczów. Jego dorobek to jedna bramka i trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy