OFICJALNIE: Gino Lettieri w nowym klubie. Tym razem nie będzie pierwszym trenerem
2021-10-11 14:47:11; Aktualizacja: 4 lata temu
Gino Lettieri został asystentem Argiriosa Giannikisa w AEK-u Ateny.
Do niedawna za wyniki odnoszone przez AEK był odpowiedzialny Vladan Milojević. Kilka dni temu rozwiązał on jednak kontrakt z klubem. Zdaniem mediów powodem takiego obrotu sprawy była propozycja, jaką szkoleniowiec otrzymał od jednego z klubów z Arabii Saudyjskiej.
Jego następcą został urodzony z Niemczech 41-letni Argirios Giannikis, który przez długi czas był związany z Karlsruher, gdzie pracował głównie z młodymi zawodnikami, a także pełnił funkcję asystenta trenera. Później był zatrudniony w Rot-Weiss Essen, VfR Aalen oraz PAS Janina.
Głównym asystentem i prawą ręką Giannikisa będzie w Atenach Lettieri. Szkoleniowiec ma za sobą dwuletnią przygodę z Koroną Kielce, która dobiegła końca w 2019 roku. Potem pracował on w Duisburgu, ale z uwagi na słabe wyniki już po kilku miesiącach pożegnał się z klubem.Popularne
AEK z dorobkiem 10 punktów zajmuje czwarte miejsce w tabeli greckiej ekstraklasy. Do pierwszej lokaty traci dwa „oczka”.











![„Kompletny” występ Luisa Diaza, Bayern Monachium niepokonany [WIDEO]](img/photos/109368/170x113/luis-diaz.jpg)


![Gorzki powrót Trenta Alexandra-Arnolda na Anfield. Liverpool górą w hicie z Realem Madryt [WIDEO]](img/photos/96441/170x113/liverpoolfc.jpg)
![Spektakularny rajd w Lidze Mistrzów. Przeszedł całe boisko i strzelił gola [WIDEO]](img/photos/112340/170x113/xyz.jpg)



![„Kompletny” występ Luisa Diaza, Bayern Monachium niepokonany [WIDEO]](img/photos/109368/90x60/luis-diaz.jpg)


![Gorzki powrót Trenta Alexandra-Arnolda na Anfield. Liverpool górą w hicie z Realem Madryt [WIDEO]](img/photos/96441/90x60/liverpoolfc.jpg)
![Spektakularny rajd w Lidze Mistrzów. Przeszedł całe boisko i strzelił gola [WIDEO]](img/photos/112340/90x60/xyz.jpg)







