Oficjalnie: Gołębiewski w Polonii Warszawa

Oficjalnie: Gołębiewski w Polonii Warszawa
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Polonia Warszawa

Daniel Gołębiewski wrócił do Polonii Warszawa.

29-letni napastnik niedawno rozwiązał kontrakt z Pogonią Siedlce, gdzie występował przez ostatni rok. W barwach "Czarnych Koszul" grał od 2004 do 2011 roku, oraz w sezonie 2012/2013. W międzyczasie był także związany z Górnikiem Zabrze i Koroną Kielce, do której trafił także po degradacji Polonii do IV ligi.

Gołębiewski ma za sobą 129 gier na poziomie Ekstraklasy. Zdobył w nich 20 bramek. To pierwsze zimowe wzmocnienie warszawskiej drużyny, która wiosną będzie walczyć o utrzymanie w II lidze. Aktualnie Polonia zajmuje 16 miejsce w tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy