Oficjalnie: Gołębiewski w Polonii Warszawa

Oficjalnie: Gołębiewski w Polonii Warszawa
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Polonia Warszawa

Daniel Gołębiewski wrócił do Polonii Warszawa.

29-letni napastnik niedawno rozwiązał kontrakt z Pogonią Siedlce, gdzie występował przez ostatni rok. W barwach "Czarnych Koszul" grał od 2004 do 2011 roku, oraz w sezonie 2012/2013. W międzyczasie był także związany z Górnikiem Zabrze i Koroną Kielce, do której trafił także po degradacji Polonii do IV ligi.

Gołębiewski ma za sobą 129 gier na poziomie Ekstraklasy. Zdobył w nich 20 bramek. To pierwsze zimowe wzmocnienie warszawskiej drużyny, która wiosną będzie walczyć o utrzymanie w II lidze. Aktualnie Polonia zajmuje 16 miejsce w tabeli.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy