OFICJALNIE: Góralski w Kajracie Ałmaty

OFICJALNIE: Góralski w Kajracie Ałmaty fot. Kajrat Ałmaty
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kajrat Ałmaty

Jacek Góralski został piłkarzem Kajratu Ałmaty.

Reprezentant Polski przeniósł się do wicemistrza Kazachstanu z Łudogorca Razgrad. Z nowym zespołem związał się umową ważną do 31 grudnia 2022 roku.

Defensywny pomocnik występował w Łudogorcu przez 2,5 roku. 27-letni zawodnik rozegrał w jego barwach 90 spotkań, rywalizując z nim na bułgarskim podwórku, ale i w Lidze Europy. W sezonie 2017/2018 sięgnął z zespołem po mistrzostwo kraju. Jeśli chodzi o obecne rozgrywki, 13-krotny reprezentant Polski wybiegał na murawy 21 razy.

Kajrat zajął w sezonie 2019 (system wiosna-jesień) drugie miejsce w tabeli kazachskiej ekstraklasy. Astana wyprzedziła go tylko o punkt.

Góralski dołączy w Kajracie do innego Polaka - Konrada Wrzesińskiego. 26-latek ma za sobą bardzo dobre rozgrywki. Zakończył je z trzema ligowymi trafieniami i dziewięcioma asystami.

Nowy sezon w Kazachstanie ruszy w marcu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego Wisła Kraków: Polski napastnik może trafić do „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Polski napastnik może trafić do „Białej Gwiazdy” OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski w końcu związał się z nowym klubem OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski w końcu związał się z nowym klubem Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy