OFICJALNIE: Góralski w Kajracie Ałmaty

OFICJALNIE: Góralski w Kajracie Ałmaty fot. Kajrat Ałmaty
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kajrat Ałmaty

Jacek Góralski został piłkarzem Kajratu Ałmaty.

Reprezentant Polski przeniósł się do wicemistrza Kazachstanu z Łudogorca Razgrad. Z nowym zespołem związał się umową ważną do 31 grudnia 2022 roku.

Defensywny pomocnik występował w Łudogorcu przez 2,5 roku. 27-letni zawodnik rozegrał w jego barwach 90 spotkań, rywalizując z nim na bułgarskim podwórku, ale i w Lidze Europy. W sezonie 2017/2018 sięgnął z zespołem po mistrzostwo kraju. Jeśli chodzi o obecne rozgrywki, 13-krotny reprezentant Polski wybiegał na murawy 21 razy.

Kajrat zajął w sezonie 2019 (system wiosna-jesień) drugie miejsce w tabeli kazachskiej ekstraklasy. Astana wyprzedziła go tylko o punkt.

Góralski dołączy w Kajracie do innego Polaka - Konrada Wrzesińskiego. 26-latek ma za sobą bardzo dobre rozgrywki. Zakończył je z trzema ligowymi trafieniami i dziewięcioma asystami.

Nowy sezon w Kazachstanie ruszy w marcu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy