OFICJALNIE: Góralski w Kajracie Ałmaty

OFICJALNIE: Góralski w Kajracie Ałmaty fot. Kajrat Ałmaty
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kajrat Ałmaty

Jacek Góralski został piłkarzem Kajratu Ałmaty.

Reprezentant Polski przeniósł się do wicemistrza Kazachstanu z Łudogorca Razgrad. Z nowym zespołem związał się umową ważną do 31 grudnia 2022 roku.

Defensywny pomocnik występował w Łudogorcu przez 2,5 roku. 27-letni zawodnik rozegrał w jego barwach 90 spotkań, rywalizując z nim na bułgarskim podwórku, ale i w Lidze Europy. W sezonie 2017/2018 sięgnął z zespołem po mistrzostwo kraju. Jeśli chodzi o obecne rozgrywki, 13-krotny reprezentant Polski wybiegał na murawy 21 razy.

Kajrat zajął w sezonie 2019 (system wiosna-jesień) drugie miejsce w tabeli kazachskiej ekstraklasy. Astana wyprzedziła go tylko o punkt.

Góralski dołączy w Kajracie do innego Polaka - Konrada Wrzesińskiego. 26-latek ma za sobą bardzo dobre rozgrywki. Zakończył je z trzema ligowymi trafieniami i dziewięcioma asystami.

Nowy sezon w Kazachstanie ruszy w marcu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy