OFICJALNIE: Góralski w Kajracie Ałmaty

OFICJALNIE: Góralski w Kajracie Ałmaty fot. Kajrat Ałmaty
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kajrat Ałmaty

Jacek Góralski został piłkarzem Kajratu Ałmaty.

Reprezentant Polski przeniósł się do wicemistrza Kazachstanu z Łudogorca Razgrad. Z nowym zespołem związał się umową ważną do 31 grudnia 2022 roku.

Defensywny pomocnik występował w Łudogorcu przez 2,5 roku. 27-letni zawodnik rozegrał w jego barwach 90 spotkań, rywalizując z nim na bułgarskim podwórku, ale i w Lidze Europy. W sezonie 2017/2018 sięgnął z zespołem po mistrzostwo kraju. Jeśli chodzi o obecne rozgrywki, 13-krotny reprezentant Polski wybiegał na murawy 21 razy.

Kajrat zajął w sezonie 2019 (system wiosna-jesień) drugie miejsce w tabeli kazachskiej ekstraklasy. Astana wyprzedziła go tylko o punkt.

Góralski dołączy w Kajracie do innego Polaka - Konrada Wrzesińskiego. 26-latek ma za sobą bardzo dobre rozgrywki. Zakończył je z trzema ligowymi trafieniami i dziewięcioma asystami.

Nowy sezon w Kazachstanie ruszy w marcu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy