OFICJALNIE: Górnik Łęczna awansował trzech piłkarzy z rezerw

OFICJALNIE: Górnik Łęczna awansował trzech piłkarzy z rezerw
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Górnik Łęczna

Górnik Łęczna poinformował o przeniesieniu do pierwszego zespołu Kamila Dudy, Dawida Tkacza i Jakuba Latały.

„Duma Lubelszczyzny”, po zdobyciu mistrzostwa II ligi, celuje przynajmniej w zajęcie jedno z dwóch pierwszych miejsc w tabeli bezpośredniego zaplecza Ekstraklasy. To zadanie jak na razie udaje się realizować, gdyż zespół plasuje się na drugiej pozycji, ale jednocześnie ma tyle samo punktów, co znajdujący się tuż za nim ŁKS Łódź.

Aby powrócić na najwyższy szczebel rozgrywek, Górnik Łęczna postanowił zimą dokonać kilku wzmocnień. Sprowadzono Aleksandra Jagiełłę, Gabriela Mateia oraz Michała Maka, a dodatkowo awansu z klubowych rezerw doczekał się Paweł Perdun.

Teraz tropem 17-latka podążyli Jakub Latała, Kamil Duda i Dawid Tkacz.

Latała to rówieśnik Pedruna, który występuje na pozycji bramkarza. O rok młodsi Duda oraz Tkacz wzmacniają odpowiednio obronę oraz środek pomocy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium musi zacząć rozglądać się za następcą Flicka. Możliwe CZTERY opcje Bayern Monachium musi zacząć rozglądać się za następcą Flicka. Możliwe CZTERY opcje Thomas Müller szczerze o odejściu Flicka: Nie musi nam podawać powodu Thomas Müller szczerze o odejściu Flicka: Nie musi nam podawać powodu Grzegorz Krychowiak znowu zachwyca w Rosji. Reprezentant Polski coraz bliżej rekordowego sezonu Grzegorz Krychowiak znowu zachwyca w Rosji. Reprezentant Polski coraz bliżej rekordowego sezonu Lech Poznań: Maciej Skorża po porażce z Rakowem Częstochowa Lech Poznań: Maciej Skorża po porażce z Rakowem Częstochowa Premier League: Skomplikowana sytuacja w czołówce. Nawet czwarta lokata może nie dać West Hamowi debiutanckiego udziału w Lidze Mistrzów Premier League: Skomplikowana sytuacja w czołówce. Nawet czwarta lokata może nie dać West Hamowi debiutanckiego udziału w Lidze Mistrzów Tammy Abraham z transferem w górnych rejonach tabeli Premier League?! Tammy Abraham z transferem w górnych rejonach tabeli Premier League?! Tottenham nastawia się na rozstanie z Mourinho Tottenham nastawia się na rozstanie z Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy