OFICJALNIE: Grenier w En Avant Guingamp

OFICJALNIE: Grenier w En Avant Guingamp
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Guingamp

En Avant Guingamp poinformowało za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej o transferze Clémenta Greniera.

Francuski pomocnik przed kilkoma laty uchodził za jednego z najbardziej utalentowanych pomocników we Francji. 27-latek jest wychowankiem Olympique’u Lyon, którego barwy reprezentował od 2002 roku, czyli momentu, w którym miał jedenaście lat.

Po wielu latach problemów z wywalczeniem sobie pozycji w Lyonie, pomocnik w porozumieniu z klubem postanowił rozwiązać kontrakt i podpisać umowę z En Avant Guingamp. 27-letni Francuz będzie występował w tej drużynie przynajmniej do końca przyszłych rozgrywek.

- Mój agent powiedział mi o ofercie z Guingamp. Potem zadzwonił do mnie również Jimmy Briand i opowiedział mi o tym klubie. Uznałem, że to dla mnie właściwe miejsce, by odnieść sukces. 

- Wybrałem Guingamp po rozmowie z trenerem i prezydentem. Opowiedzieli mi o rzeczach, które pozwoliły mi uwierzyć w słuszność podjęcia tego wyzwania. Wierzę, że wartości tego klubu są podobne do moich – przyznał Grenier.

Grenier już wcześniej próbował zmienić coś w swojej karierze, dlatego przed rokiem zdecydował się na odejście na zasadzie wypożyczenia do Romy. We Włoszech otrzymywał jednak jeszcze mniej szans, niż we Francji.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy