Oficjalnie: Groził dziennikarzowi, klub zawiesił go na dwa tygodnie

Oficjalnie: Groził dziennikarzowi, klub zawiesił go na dwa tygodnie
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Feyenoord

Colin Kazim-Richards został zawieszony przez Feyenoord.

29-latek stał się anty-bohaterem artykułu Mikosa Gouki z "Algemeen Dagblad", który poświęcił swój tekst nieodpowiedniemu nastawieniu zawodnika, twierdząc, że klub z Rotterdamu ma już dojść jego wybryków.

Niepochlebny artykuł rozwścieczył Turka i sprawił, że doszło do konfrontacji. Przed konferencją prasową piłkarz specjalnie zaczekał na dziennikarza i powiedział mu: "Czekam na ciebie na zewnątrz. Oberwiesz za swoje". 

Na sytuację niemal natychmiast zareagował pracodawca 29-latka, zawieszając go na dwa tygodnie. W tym czasie, jak czytamy, "nie będzie go w klubie, na treningach ani na żadnym z meczów. Później podjęte zostaną dalsze decyzje w tej sprawie". 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy