Oficjalnie: Groził dziennikarzowi, klub zawiesił go na dwa tygodnie

Oficjalnie: Groził dziennikarzowi, klub zawiesił go na dwa tygodnie
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Feyenoord

Colin Kazim-Richards został zawieszony przez Feyenoord.

29-latek stał się anty-bohaterem artykułu Mikosa Gouki z "Algemeen Dagblad", który poświęcił swój tekst nieodpowiedniemu nastawieniu zawodnika, twierdząc, że klub z Rotterdamu ma już dojść jego wybryków.

Niepochlebny artykuł rozwścieczył Turka i sprawił, że doszło do konfrontacji. Przed konferencją prasową piłkarz specjalnie zaczekał na dziennikarza i powiedział mu: "Czekam na ciebie na zewnątrz. Oberwiesz za swoje". 

Na sytuację niemal natychmiast zareagował pracodawca 29-latka, zawieszając go na dwa tygodnie. W tym czasie, jak czytamy, "nie będzie go w klubie, na treningach ani na żadnym z meczów. Później podjęte zostaną dalsze decyzje w tej sprawie". 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy