OFICJALNIE: Hamer w Huddersfield Town

OFICJALNIE: Hamer w Huddersfield Town
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Huddersfield Town FC

Ben Hamer trafił na zasadzie wolnego transferu do Huddersfield Town.

30-latek związał się z nowym pracodawcą umową obowiązującą do 30 czerwca 2021 roku. Klub zastrzegł sobie możliwość jej przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Golkiper dołączy do nowych kolegów pierwszego lipca, po wygaśnięciu kontraktu z Leicester City.

Hamer to doświadczony bramkarz. Anglik ma na swoim koncie blisko 150 spotkań rozegranych na trzech najwyższych szczeblach rozgrywkowych w Anglii. Poza Leicester City bronił dostępu do bramki w takich drużynach jak Charlton, Brentford, Reading i Bristol City.

- Rozmawiałem z Benem. On przychodzi tutaj z jednym celem: chce grać w podstawowym składzie. Jonas Lössl ma za sobą fantastyczny sezon, ale konkurencja dobrze mu zrobi — powiedział David Wagner, menadżer szesnastej ekipy minionego sezonu Premier League.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Transferowe podsumowanie czerwca. Koronawirus nie taki straszny Transferowe podsumowanie czerwca. Koronawirus nie taki straszny Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Rennes zbroi się przed Ligą Mistrzów. OFICJALNIE: Terrier pierwszym letnim transferem Rennes zbroi się przed Ligą Mistrzów. OFICJALNIE: Terrier pierwszym letnim transferem Upamecano jednak zostanie? RB Lipsk ma plan! Upamecano jednak zostanie? RB Lipsk ma plan! Glik coraz bliżej opuszczenia AS Monaco. Finalizacja transferu kwestią dni Glik coraz bliżej opuszczenia AS Monaco. Finalizacja transferu kwestią dni OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy