OFICJALNIE: Haraslín wykupiony z Lechii za półtora miliona euro

OFICJALNIE: Haraslín wykupiony z Lechii za półtora miliona euro fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: US Sassuolo Calcio

Sassuolo pozyskało definitywnie Lukáša Haraslína.

Wtorek był dla kibiców Lechii Gdańsk dniem transferów z klubu. Najpierw z zespołem pożegnał się Paweł Żuk, który trafił do Wisły Płock. Później formalności stało się zadość i definitywne pozyskanie Lukáša Haraslína potwierdziło Sassuolo.

Transakcja była uzależniona od utrzymania klubu na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.

Słowak, który trafił do Włoch w styczniu ma za sobą przyzwoitą rundę w Serie A. Teraz będzie okazja, by potwierdzić swoje nieprzeciętne umiejętności w kolejnym sezonie.

Sassuolo zapłaciło za ten transfer polskiemu klubowi półtora miliona euro. Szczegóły umowy indywidualnej nie zostały natomiast podane do wiadomości publicznej.

24-latek rozegrał na Półwyspie Apenińskim siedem meczów. W tym czasie zdobył jedną bramkę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Koeman: Decyzję w sprawie Suáreza podjęli działacze Barcelony Koeman: Decyzję w sprawie Suáreza podjęli działacze Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy