OFICJALNIE: Hebert bez klubu

OFICJALNIE: Hebert bez klubu fot. Wisła Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: JEF United Chiba

Hebert rozstał się z JEF United Chiba.

29-latek rundę wiosenną minionego sezonu spędził w Wiśle Kraków na zasadzie wypożyczenia. Wydawało się, że po dobrym okresie, pozostanie pod Wawelem.

Rzeczywistość okazała się jednak inna. Brazylijczyk postawił zbyt wysokie wymagania finansowe i ostatecznie do podpisania kontraktu nie doszło.

Z tego powodu jesień spędził w Japonii, gdzie nadal był związany z tamtejszym drugoligowcem, JEF United Chiba.

W ostatnich godzinach wspomniany zespół poinformował o zakończeniu współpracy z 29-latkiem. Na ten moment ciężko ferować, jaki będzie nowy pracodawca.

Poza Wisłą Kraków środkowy defensor grał też dla Piasta Gliwice. Na polskich boiskach zanotował łącznie 126 spotkań. Jego dorobek to osiem goli i cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy