OFICJALNIE: I liga wraca do treningów zespołowych

OFICJALNIE: I liga wraca do treningów zespołowych
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: PZPN

PZPN poinformował, że wszystkie kluby I Ligi otrzymały „zielone światło” na wznowienie treningów grupowych.

W ostatnich dniach trwały intensywne prace nad przebadaniem wszystkich profesjonalnych piłkarzy występujących nad Wisłą. Jako pierwsze zgodę na treningi w grupach do 14 osób otrzymały Miedź Legnica oraz Stal Mielec, a z czasem dołączały do nich następne kluby.

Przez dłuższy czas na „zielone światło” oczekiwać musiał Radomiak Radom, gdyż według nieoficjalnych informacji u kilku graczy należało wykonać badania dodatkowe. Wczoraj jednak również i ta ekipa dostała wymagane pozwolenie, tym samym uzupełniając stawkę. W efekcie wszystkie kluby I Ligi mogą już odbywać treningi grupowe.

Wstępnie rozgrywki mają zostać wznowione między 30 maja a szóstym czerwca. Na ten moment tabeli przewodzi Podbeskidzie Bielsko-Biała, które ma tyle samo punktów co Warta Poznań. Dalsze miejsca zajmują Stal Mielec oraz Radomiak Radom. Z kolei w strefie spadkowej znajdują się Odra Opole, Wigry Suwałki i „czerwona latarnia ligi” Chojniczanka Chojnice.

Więcej na temat: Oficjalnie I Liga Koronawirus Polska

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy