OFICJALNIE: Iago w Augsburgu

OFICJALNIE: Iago w Augsburgu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Augsburg

Augsburg poinformował o pozyskaniu Iago.

Lewy obrońca przeprowadza się do Bundesligi z Internacionale Porto Alegre. Z nowym klubem parafował kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku. Brazylijczycy zarobią na tym transferze sześć i pół miliona euro.

- Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że udało nam się pozyskać tego zawodnika, pomimo zainteresowania jego osobą ze strony innych. W ostatnich tygodniach bardzo rzetelnie pracowaliśmy nad tym transferem i nareszcie udało się dopiąć wszelkie formalności. Liczymy, że nasz nowy nabytek będzie dużym wzmocnieniem — powiedział dyrektor zarządzający, Stefan Reuter.

Iago rozegrał dla Internacionalu łącznie 48 meczów. W tym czasie zanotował trzy asysty.

Z klubem żegna się natomiast Takshi Usami. Skrzydłowy, który spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w Fortunie Düsseldorf, dołączy do Gamby Osaka. Szczegóły transakcji nie są jednak znane.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy