OFICJALNIE: Ibrahim Amadou w FC Metz

OFICJALNIE: Ibrahim Amadou w FC Metz
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Metz

Ibrahim Amadou zasilił w ostatnich godzinach szeregi FC Metz.

FC Metz jest jednym z rozczarowań tego sezonu ligi francuskiej i plasuje się w ligowej tabeli na przedostatnim miejscu. Do bezpiecznego miejsca zespołowi brakuje jednak tylko punktu.

Działacze mają zatem świadomość tego, że jeśli chcą walczyć o ligowy byt, potrzebne są wzmocnienia. O istotnym transferze poinformowano w ostatnich godzinach.

Do zespołu prowadzonego przez Frédérica Antonettiego dołączył Ibrahim Amadou.

28-latek, który w tym tygodniu stał się wolnym zawodnikiem po tym, jak rozwiązał umowę z Sevillą, zasila szeregi ekipy walczącej o utrzymanie. Podpisał z nią kontrakt do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne 24 miesiące.

Dla defensywnego pomocnika, który w swojej karierze grał między innymi dla Norwich City, jest to powrót do Francji. W przeszłości był on związany z AS Nancy, Lille oraz Angers.

Debiut nowego zawodnika może nastąpić już wkrótce, bo 16 stycznia FC Metz zmierzy się na wyjeździe ze Stade Reims.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy