OFICJALNIE: Ibrahim Amadou w FC Metz

OFICJALNIE: Ibrahim Amadou w FC Metz
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Metz

Ibrahim Amadou zasilił w ostatnich godzinach szeregi FC Metz.

FC Metz jest jednym z rozczarowań tego sezonu ligi francuskiej i plasuje się w ligowej tabeli na przedostatnim miejscu. Do bezpiecznego miejsca zespołowi brakuje jednak tylko punktu.

Działacze mają zatem świadomość tego, że jeśli chcą walczyć o ligowy byt, potrzebne są wzmocnienia. O istotnym transferze poinformowano w ostatnich godzinach.

Do zespołu prowadzonego przez Frédérica Antonettiego dołączył Ibrahim Amadou.

28-latek, który w tym tygodniu stał się wolnym zawodnikiem po tym, jak rozwiązał umowę z Sevillą, zasila szeregi ekipy walczącej o utrzymanie. Podpisał z nią kontrakt do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne 24 miesiące.

Dla defensywnego pomocnika, który w swojej karierze grał między innymi dla Norwich City, jest to powrót do Francji. W przeszłości był on związany z AS Nancy, Lille oraz Angers.

Debiut nowego zawodnika może nastąpić już wkrótce, bo 16 stycznia FC Metz zmierzy się na wyjeździe ze Stade Reims.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy