OFICJALNIE: Ionuț Radu wypożyczony z Interu Mediolan

OFICJALNIE: Ionuț Radu wypożyczony z Interu Mediolan
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Inter Mediolan | Cremonese

Inter Mediolan poinformował o wypożyczeniu Ionuța Radu. Zawodnik przez najbliższy sezon będzie związany z Cremonese.

Po dwóch latach pobytu na Giuseppe Meazza (cztery występy), bramkarz ponownie udaje się na wypożyczenie.

25-latek dołącza do beniaminka Serie A, który wcześniej sprowadził Tommaso Milanese czy Johana Vásqueza. W umowie nie znalazła się opcja kupna.

Ionuț Radu jest powoływany do reprezentacji Rumunii, ale ciągle w niej nie zadebiutował. Być może regularne występy w Cremonese to zmienią.

Wcześniej zawodnik grał w Genoi i aktualnie ma na swoim koncie 54 spotkania we włoskiej ekstraklasie. Zachował w nich 10 czystych kont.

Na Półwysep Apeniński Radu przybył już zimą 2013 roku. Początkowo szkolił się w akademii młodzieżowej Interu Mediolan, ale gdy „Rossoblu” zdecydowali się na jego wykup, „Nerazzurri” postanowili ponownie go zatrudnić, wykładając w 2019 roku ponad 10 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy