Oficjalnie: Jagiellonia przedłużyła kontrakt kontuzjowanego Wasiluka

Oficjalnie: Jagiellonia przedłużyła kontrakt kontuzjowanego Wasiluka
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Jagiellonia Białystok

Marek Wasiluk i Patryk Niemczynowicz zawarli nowe kontrakty z Jagiellonią Białystok.

27-letni Wasiluk powrócił do swojego macierzystego klubu w czerwcu 2014 roku. W rundzie jesiennej był podstawowym zawodnikiem zespołu Michała Probierza. 15 lutego w czasie meczu z Legią Warszawa doznał on poważnej kontuzji zerwania więzadła krzyżowego. Klub postanowił wesprzeć zawodnika powracającego do zdrowia i zdecydował się na przedłużenie jego umowy. Obrońca ma powrócić na boisko na przełomie września i października.

Władze "Jagi" postanowiły też podpisać pierwszy profesjonalny kontrakt z Patrykiem Niemczynowiczem. 16-letni pomocnik jest wychowankiem MOSIR-u Bielsk Podlaski, z białostockim klubem związał się rok temu. Młody zawodnik od początku rundy wiosennej jest włączony do kadry pierwszej drużyny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy