OFICJALNIE: Jakub Piotrowski pierwszym zimowym transferem Waasland-Beveren

OFICJALNIE: Jakub Piotrowski pierwszym zimowym transferem Waasland-Beveren fot. FotoPyk
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: KRC Genk | Waasland-Beveren

Jakub Piotrowski opuścił KRC Genk i w najbliższym czasie będzie występował w Waasland-Beveren.

Były młodzieżowy reprezentant Polski został wypożyczony do końca sezonu z opcją transferu definitywnego, więc można wnioskować, że w Genku nie wiążą z nim już większych planów.

Piotrowski przeniósł się do Genku latem 2018 roku z Pogoni Szczecin za około dwa miliony euro. Nie zdołał jednak wywalczyć sobie miejsca w składzie. Razem zaliczył 21 występów, strzelając bramkę i zaliczając trzy asysty.

22-latek jest bohaterem pierwszego zimowego transferu Waasland-Beveren, które tym samym chce się wzmocnić w walce o pozostanie w belgijskiej ekstraklasie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?! Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy