OFICJALNIE: Jakub Rzeźniczak i Damian Zbozień na dłużej w Wiśle Płock

OFICJALNIE: Jakub Rzeźniczak i Damian Zbozień na dłużej w Wiśle Płock fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Płock

Wisła Płock poinformowała o nowych kontraktach Jakuba Rzeźniczaka i Damiana Zbozienia.

Wisła Płock nie próżnuje i od kilku tygodni jest niezwykle aktywna na rynku transferowym. Do tej pory informowano o transferach takich zawodników jak Davo, Steve Kapuadi, Martin Šulek oraz Michał Mokrzycki.

Teraz natomiast działacze skupiają się na nowych kontraktach dla swoich dotychczasowych zawodników. W ostatnich dniach informowano o tym, że zespół prowadzony przez Pavola Staňo nadal będą reprezentować Jakub Rzeźniczak oraz Damian Zbozień.

Pierwszy z nich to kapitan „Nafciarzy”, którzy reprezentuje barwy tej ekipy od lipca 2019 roku, kiedy trafił do niej z Karabachu Agdam. Teraz pewne jest, że będzie grał dla tej ekipy co najmniej do 30 czerwca 2023 roku.

W poprzednim sezonie wystąpił w 29 meczach, a jego dorobek to jedna asysta.

Zbozień gra dla Wisły od sierpnia 2020 roku. Choć w minionych rozgrywkach nie był raczej pierwszym wyborem, to i tak przekonano go do pozostania w Płocku.

On, podobnie jak Rzeźniczak, parafował kontrakt do 30 czerwca 2023 roku, ale ta umowa zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Prawy defensor miniony sezon skończył z 13 spotkaniami na koncie i asystą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz”. Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia „To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz”. Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy