Oficjalnie: Jaroš w Liverpoolu

Oficjalnie: Jaroš w Liverpoolu
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Sport Invest

16-letni Vítězslav Jaroš przeniósł się do Liverpoolu.

Młodziutki bramkarz przeniósł się ze Slavii Praga (według nieoficjalnych informacji za 300 tysięcy funtów) i podpisał umowę do 30 czerwca 2020 roku. Do przeprowadzki doszło tak szybko, jak to tylko było możliwe, bowiem dzień po szesnastych urodzinach zawodnika.

Jaroš w Slavii występował w zespole do lat 19. Teraz trafia pod opiekę legendy Liverpoolu, Stevena Gerrarda, aktualnie prowadzącego drużynę Liverpoolu do lat 18.

Czech przekonał trenerów Liverpoolu podczas testów. Najpierw we wrześniu 2016 roku i potem w kwietniu. Wówczas już dograno wszystkie szczegóły transakcji, która może teraz dojść do skutku po wspomnianych urodzinach Jaroša.

- Kiedy po raz pierwszym poleciałem do Anglii, byłem strasznie zdenerwowany, teraz już przywykłem. W międzyczasie nauczyłem się dość dobrze mówić po angielsku, więc mogę skupić się na futbolu - powiedział golkiper.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy