OFICJALNIE: Jason Tindall menedżerem Bournemouth

OFICJALNIE: Jason Tindall menedżerem Bournemouth
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bournemouth

Jason Tindall został nowym menedżerem Bournemouth.

„Wisienki” zajęły dopiero osiemnaste miejsce w tabeli Premier League i spadły z najwyższego angielskiego szczebla. Już po tym z zespołem pożegnał się Eddie Howe, który prowadził go od 2012 roku. Dzisiaj wyjaśniło się, że w nowych rozgrywkach za wyniki drużyny będzie odpowiedzialny Tindall.  

Anglik to wieloletni asystent Howe’a. W przeszłości przez 10 lat był też związany z Bournemouth jako zawodnik.  

- Biorąc pod uwagę kilkanaście ostatnich lat obok Eddie’ego, nie zamierzam zmieniać absolutnie wszystkiego i zaczynać od nowa. Byłbym głupcem, robiąc to. Mam jednak swoje pomysły i będę chciał je wdrażać. Wiem, że Champnship są trudnymi rozgrywkami, ale moim celem jest przywrócenie zespołu do Premier League przy pierwszej okazji - przyznał Tindall.  

Dla 42-latka będzie to pierwsza posada w charakterze głównego trenera.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy