OFICJALNIE: Javi Gracia zwolniony z Watfordu. Pierwsza zmiana menedżera w tym sezonie Premier League

OFICJALNIE: Javi Gracia zwolniony z Watfordu. Pierwsza zmiana menedżera w tym sezonie Premier League
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Watford

Javi Gracia nie jest już menedżerem Watfordu.

Angielski klub poinformował o rozstaniu z 49-latkiem, dodając, że opuszcza go cały sztab Hiszpana.

Watford fatalnie rozpoczął nowy sezon. Podopieczni Gracii przegrali kolejno z Brighton & Hove Albion (0:3), Evertonem (0:1) i West Hamem (1:3), a w czwartej kolejce zremisowali z Newcastle United 1:1. Z jednym punktem na koncie zespół „Szerszeni” zamyka obecnie tabelę Premier League.

Gracia pracował na Vicarage Road od początku 2018 roku. W 67 spotkaniach zanotował 25 zwycięstw, 12 remisów i 30 porażek. W dwóch poprzednich sezonach Watford kończył rywalizację w lidze angielskiej na czternastej i jedenastej lokacie. W maju grał w finale Pucharu Anglii, gdzie uległ Manchesterowi City.

Hiszpan jest pierwszym menedżerem, który został zwolniony w tym sezonie Premier League. Na razie nie wiadomo, kto będzie jego następcą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy