OFICJALNIE: Jean Lucas w AS Monaco

OFICJALNIE: Jean Lucas w AS Monaco
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AS Monaco

AS Monaco poinformowało o sprowadzeniu Jeana Lucasa.

Jean Lucas ma za sobą dobrą rundę w barwach Stade Brest, gdzie przebywał na wypożyczeniu. Mogło wydawać się zatem, że po powrocie do Olympique Lyon, wywalczy sobie miejsce w składzie.

Rzeczywistość okazała się jednak inne. Zamiast tego działacze wspomnianej ekipy postanowili go sprzedać.

Po dobrym okresie chętnych nie brakowało. Ostatecznie Brazylijczyk postanowił skorzystać z propozycji otrzymanej od AS Monaco.

23-latek przenosi się do tej drużyny w ramach transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2026 roku.

Nieoficjalnie mówi się, że kwota samego transferu wyniosła natomiast 12 milionów euro.

- Jestem dumny, że dołączyłem do AS Monaco, a więc jednego z największych klubów we Francji. Moi nowi koledzy mają za sobą bardzo dobry okres i będziemy walczyć o Ligę Mistrzów. Cieszę się, że mogę brać w tym udział - przyznał.

Pomocnik rozegrał w rundzie wiosennej sezonu 2020/2021 łącznie 17 spotkań, a jego dorobek to trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy