OFICJALNIE: Jean Lucas w Stade Brest

OFICJALNIE: Jean Lucas w Stade Brest
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stade Brest

Stade Brest poinformowało o pozyskaniu Jeana Lucasa.

22-latek nie miał w Olympique Lyon szans na regularną grę. Mimo to wiele zespołów z ligi francuskiej zabiegało o to, by go pozyskać.

Do niedawna mówiło się o nim głównie w kontekście transferu do Nantes. Ostatecznie jednak nic z tego nie wyszło, ponieważ zawodnik zdecydował obrać inny kierunek.

We wtorek o pozyskaniu środkowego pomocnika poinformowało Stade Brest. Przenosi się on do tej ekipy na zasadzie wypożyczenia.

Strony doszły do konsensusu, na mocy którego będzie on grał dla wspomnianej ekipy minimum do 30 czerwca 2021 roku. W umowie nie znalazła się opcja na wykup.

Jeśli chodzi o wynagrodzenie, jego część będą pokrywać „Les Gones”.

Jean Lucas, który trafił do Lyonu z Flamengo za osiem milionów euro, rozegrał w obecnym sezonie osiem spotkań. Łącznie dało to 166 minut.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy