OFICJALNIE: Jemerson rozwiązał kontrakt z FC Metz

OFICJALNIE: Jemerson rozwiązał kontrakt z FC Metz fot. AS Monaco
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FC Metz

FC Metz poinformowało o zakończeniu współpracy z Jemersonem.

Brazylijczyk znany przede wszystkim ze wspólnych występów z Kamilem Glikiem w obronie AS Monaco pozostawał wolnym zawodnikiem od lipca 2021 roku. W październiku stoper związał się do końca trwającego z FC Metz.

Od tego czasu 29-latek rozegrał 16 spotkań, otrzymując w tym czasie dwukrotnie czerwoną kartkę. Po raz drugi z boiska wyleciał przed tygodniem podczas rywalizacji ze Stade Brestois. Dziś mamy pewność, że nie poprawi już tego rezultatu.

Jemerson rozwiązał umowę za porozumieniem stron i jak informuje klub, była to decyzja podyktowana względami osobistymi.

FC Metz w tej chwili ma na swoim koncie 24 punkty, co daje mu ostatnie miejsce w tabeli Ligue 1. W tej sytuacji utrzymanie pozostaje w sferze marzeń.

Wracając do defensora z Kraju Kawy, w przeszłości uzbierał on dwa występy w seniorskiej reprezentacji „Canarinhos”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy