OFICJALNIE: Jordan Larsson powiedział dość i odchodzi ze Spartaka Moskwa

OFICJALNIE: Jordan Larsson powiedział dość i odchodzi ze Spartaka Moskwa fot. Bukharev Oleg / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Spartak Moskwa

Jordan Larsson rozwiązał za porozumieniem stron umowę ze Spartakiem Moskwa.

Siedmiokrotny reprezentant Szwecji zaliczył niezłe dwa sezony w Rosji, czym wzbudził zainteresowanie ze strony mocniejszych zespołów.

Syn legendarnego Henrika Larssona nie skorzystał jednak ubiegłego lata z okazji do zmiany otoczenia i pozostał w drużynie Spartaka Moskwa, w której obniżył loty.

W efekcie liczba klubów sondujących jego pozyskanie znacznie zmalała. Ten fakt nie przeszkodził jednak 25-letniemu zawodnikowi w doprowadzeniu do tymczasowego rozstania z obecnym pracodawcą w kwietniu, z uwagi na toczącą się wojnę w Ukrainie.

Jordan Larsson przeniósł się w ten sposób do AIK-u, gdzie udało mu się wpisać trzykrotnie na listę strzelców oraz zanotować dwie asysty w jedenastu występach.

Ofensywny piłkarz wyraźnie odżył po powrocie do rodzimego kraju, a teraz z powodu niepoprawiającej się sytuacji za naszą wschodnią granicą doprowadził do przedwczesnego rozwiązania obowiązującego jeszcze przez rok kontraktu ze Spartakiem Moskwa, do którego nie tak dawno dołączył Maciej Rybus.

Środkowy napastnik nie powinien pozostać zbyt długo na bezrobociu, ponieważ ma na stole już kilka ciekawych propozycji.

25-letni zawodnik zakończył swoją przygodę z rosyjskim zespołem ze zdobytym pucharem kraju oraz 27 trafieniami i dziewięcioma asystami w 83 rozegranych meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Legia Warszawa ma chętnego na niechcianego obrońcę. Jeden warunek Legia Warszawa ma chętnego na niechcianego obrońcę. Jeden warunek Bartosz Białek nie przekonał. Musi szukać nowego klubu Bartosz Białek nie przekonał. Musi szukać nowego klubu Lionel Messi z wyznaczonym deadline'em. Wtedy wszystko się wyjaśni Lionel Messi z wyznaczonym deadline'em. Wtedy wszystko się wyjaśni José Mourinho: Niczego przed klubem nie ukrywam José Mourinho: Niczego przed klubem nie ukrywam Transfery - Relacja na żywo [01/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/06/2023] Mason Mount finalizuje odejście z Chelsea. Dogadał się z nowym klubem! Mason Mount finalizuje odejście z Chelsea. Dogadał się z nowym klubem!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy