OFICJALNIE: Juventus patrzy w przyszłość. Nowy bramkarz

OFICJALNIE: Juventus patrzy w przyszłość. Nowy bramkarz
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Juventus

Juventus sfinalizował transfer niezwykle utalentowanego bramkarza.

Klub z Turynu dopiął wszystkie formalności związane z pozyskaniem Franco Israela Wibmera z Club Nacional de Football.

Zaledwie 18-letni zawodnik dołączył do „Starej Damy” na zasadzie transferu definitywnego i po zaliczeniu obligatoryjnych testów medycznych związał się z nowym pracodawcą do końca czerwca 2023 roku.

Według nieoficjalnych informacji, Juventus przeznaczył blisko dwa miliony euro na sprowadzenie młodzieżowego reprezentanta Urugwaju.

Przedstawiciele ekipy z Półwyspu Apenińskiego mają nadzieję, że młody bramkarz w niedalekim czasie rozwinie swoje umiejętności za sprawą występów w Primaverze, aby móc następnie trafić do rezerw włoskiego zespołu, co docelowo ma otworzyć mu drogę do stania się numerem jeden w pierwszej drużynie.

Franco Israel Wibmer uchodzi w swoim kraju za niezwykle utalentowanego piłkarza i jest już teraz przymierzany przez obserwatorów do zastąpienia Fernando Muslery w bramce pierwszej reprezentacji Urugwaju.

18-letni piłkarz i tegoroczny zdobywca Copa Libertadores U-20 musi na razie jednak czekać na powołanie do dorosłej kadry, aby móc skupić się na udziale w nadchodzących eliminacjach do Mistrzostw Świata U-20. Przypominamy, że ten prestiżowy turniej na przełomie maja i czerwca w 2019 roku odbędzie się w Polsce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy