OFICJALNIE: Juventus patrzy w przyszłość. Nowy bramkarz

OFICJALNIE: Juventus patrzy w przyszłość. Nowy bramkarz
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Juventus

Juventus sfinalizował transfer niezwykle utalentowanego bramkarza.

Klub z Turynu dopiął wszystkie formalności związane z pozyskaniem Franco Israela Wibmera z Club Nacional de Football.

Zaledwie 18-letni zawodnik dołączył do „Starej Damy” na zasadzie transferu definitywnego i po zaliczeniu obligatoryjnych testów medycznych związał się z nowym pracodawcą do końca czerwca 2023 roku.

Według nieoficjalnych informacji, Juventus przeznaczył blisko dwa miliony euro na sprowadzenie młodzieżowego reprezentanta Urugwaju.

Przedstawiciele ekipy z Półwyspu Apenińskiego mają nadzieję, że młody bramkarz w niedalekim czasie rozwinie swoje umiejętności za sprawą występów w Primaverze, aby móc następnie trafić do rezerw włoskiego zespołu, co docelowo ma otworzyć mu drogę do stania się numerem jeden w pierwszej drużynie.

Franco Israel Wibmer uchodzi w swoim kraju za niezwykle utalentowanego piłkarza i jest już teraz przymierzany przez obserwatorów do zastąpienia Fernando Muslery w bramce pierwszej reprezentacji Urugwaju.

18-letni piłkarz i tegoroczny zdobywca Copa Libertadores U-20 musi na razie jednak czekać na powołanie do dorosłej kadry, aby móc skupić się na udziale w nadchodzących eliminacjach do Mistrzostw Świata U-20. Przypominamy, że ten prestiżowy turniej na przełomie maja i czerwca w 2019 roku odbędzie się w Polsce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub Górnik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz znalazł nowy klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy